Počkajte!
Vedeli ste, že môžete získať
4 EUR na prvý nákup?
Používaním tohto webu súhlasíte, že využíva cookies pre reklamu.ok
Príbehy

Príbeh Zuzky: Moja skúsenosť so swingers párty

Čo sa vám vybaví, keď sa povie swingers party? Hromada nahých, slasťou stonajúcich tiel, v ktorej každý súloží s každým? Ako miesto bez zábran, kde každý môže naplniť svoje tajné sexuálne fantázie? Proste niečo ako Sodoma Gomora? To je omyl. Sofistikovaná swingers party v klube má svoje pravidlá, ktoré každý musí dodržiavať. V podstate ste v príjemnom prostredí, kde sa o vás starajú profesionáli. O svojej skúsenosti zo swingers párty sa s nami podelila Zuzka.

Študovala som vtedy v Prahe a neprežívala práve šťastné obdobie. Rozchádzala som sa vtedy s chalanom, s ktorým som chodila viac ako 5 rokov, a s ktorým sme už aj nejakú dobu bývali.

Bude to znieť asi divne, ale na swingers ma prehovoril kamarát, s ktorým som nikdy nič nemala. Dokonca sme sa ani nebozkávali. Tým najintímnejším medzi nami bolo pár erotických správ, napoly žartovné. Vedel, že mi nie je práve dobre, a tak nadhodil, nech sa s ním idem uvoľniť do swingers klubu. Okamžite som to zamietla. Potom mi ale vysvetlil, že už o tom dlhšiu dobu uvažuje, a že by to rád skúsil. On vtedy nikoho nemal a na väčšinu swingers párty údajne nepúšťajú samotného muža buď vôbec, alebo za veľmi vysoký poplatok.

Potom mi pustil reklamné video jedného pražského swingers klubu. Majiteľka na ňom pôsobila milo, prechádzala priestory, ktoré vyzerali príjemne, zmienila sa o základných pravidlách. Celkovo to na mňa pôsobilo fakt pekne, seriózne, slušne. Musím priznať, že táto propagácia na mňa naozaj zapôsobila, a tak som povedala: „Tak dobre, ja tam s tebou teda pôjdem!“

Ten večer som sa pekne upravila, vykúpala, dala som si záležať, aby som vyzerala pekne. Keď ma kamarát Marek vyzdvihol, vyrazili sme tmou pražských ulíc, autobusom až ku swingers klubu. Nie som nijako hanblivá. Viem o sebe, že som pekná, takže nízke sebavedomie ma netrápi, ale napriek tomu mi búšilo srdce a triasli sa mi ruky nervozitou. Na zvonček swingers klubu som zazvonila ja…

Budova pôsobila skoro ako súkromná vila. Otvoril nám sympatický muž, spolumajiteľ, privítal nás a zaviedol dovnútra, kde sa nás ujala samotná majiteľka. Oznámili sme jej, že sme na swingers úplne prvýkrát. Previedla nás celým domom od šatní, cez bar a kino, kde bežal nejaký erotický film, až po miestnosti určenej na súlož. Bola tu aj jedna hlavná spálňa s tou najväčšou posteľou, akú som doteraz videla!

Všade bolo také príjemné prítmie, pokoj a vľúdna atmosféra. Bolo tam teplo a ja som sa cítila naozaj dobre. Potom sme si sadli k baru a dali si uvítací drink. Už tam sme sa začali baviť s jedným sympatickým párom. Po niekoľkých málo drinkoch zo mňa nervozita opadla úplne.

Všade boli k dispozícii kondómy a lubrikačné gély. Bol tu bazén a menšia masážna miestnosť. To prostredie, tá atmosféra a tí ľudia ... to všetko na mňa zapôsobilo natoľko, že som zrazu dostala naozaj veľkú chuť na sex.

Väčšina žien okolo mňa bola už prezlečená, a tak som si vzala kľúče od šatne a išla sa taktiež prezliecť. Vzala som si na seba nové erotické prádielo, ktoré som si kúpila čisto pre tento večer: komplet čipkovaná podprsenka, nohavičky a podväzky. Niektorí muži mali len uterák okolo pása a netrpezlivo vyzerali svoje partnerky. Na swingers párty má hlavné slovo žena, čo som predtým nevedela, a čo ma naozaj milo prekvapilo.

Bar sa pomaly vyprázdňoval. Páry sa odobrali do jednotlivých miestností. Chvíľku sme s Markom váhali, ale potom sme sa vydali tiež.

V miestnostiach už sa páry buď dráždili, alebo priamo súložili. Celkovo najviac prebiehal buď klasický, alebo orálny sex. Boli počuť tlmené vzdychy. Vstúpili sme do tej najväčšej spálne, kde sme sa uvelebili na posteli, z ktorej bol pekný výhľad na celú miestnosť. Musím priznať, že pohľad na súlož ostatných ma vydráždil na maximum!

Začali sme bozkami a zmyselným dráždením. Po chvíľke za nami prišiel ten pár od baru a úplne prirodzene sa k nám pridal. Žena sa ujala Marka a ja som zase orálne uspokojovala toho muža. Nakoniec sme sa pustili do sexu.

Nemôžem povedať, že to bolo krásne. Nervozita nado mnou zvíťazila a ja som si to neužila tak, ako keby som to robila s niekým v súkromí. Avšak zlé to nebolo. Bola som nadržaná, chcela som sex a tiež som ho mala. Nič viac.

Potom sa miestnosť začala trochu plniť a bolo tam pomerne tesno, a tak sme sa rozhodli preskúmať ďalšie zákutia domu. Narazili sme s Markom na miestnosť rozdelenú stenou so štrbinami, ktorými bolo možné pozorovať iné páry pri súloži. Bol tam jeden nabušený svalovec, ktorý zozadu pridržiaval svojej partnerke zadoček a zlostne zasyčal na každého, kto sa k nim chcel pridať. Jasný prípad oživenia partnerského sexu – povedala som si…a sama zase pomaly dostávala chuť

Krátko som sa maznala s inou ženou, čo Marka veľmi vzrušilo. Súložil potom s nami oboma. Na sex v troch som nikdy predtým nepomyslela, ale musím priznať, že to s tou druhou ženou bolo príjemné. Sama by som sa do toho určite nepustila. Tam na mňa ale veľmi zapôsobilo to prostredie a vzrušil pohľad na súlož ostatných, a tak to proste nejako prirodzene prišlo.

Potom sme sa presunuli do tej malej masážnej miestnosti. Chvíľu sme len tak ležali a rozprávali sa. Priamo vedľa nás si užíval nejaký pár. Hneď nato tam prišla skupinka troch rozjarených dievčat, u ktorých som mala tak trochu pocit, že si len odskočili z diskotéky. Začali sa vzájomne bozkávať a ohmatávať. Jeden očividne nadržaný muž sa k ich akcii okamžite pripojil a stihol obšťastniť dve z nich. So slovami, že akcia ešte neskončila, potom odišiel do baru.

Dohodli sme sa, že pomaly pôjdeme. Vydali sme sa teda do spŕch, prezliekli sa a dali si nejaké jedlo. Potom nás milý pán spolumajiteľ odviedol až k bráne, kde sme sa rozlúčili a vykročili zase do tmy pražských ulíc.

Čo by si odkázala tým, ktorí sa na swingers párty chystajú?
Že zo swingers párty nemusia mať obavy. Nikto vás do ničoho nebude nútiť, môžete komukoľvek dať jasne najavo, že sa vám nepáčia napríklad jeho dotyky, alebo rovno povedať, že s ním jednoducho súložiť nechcete. Prostredie swingers je veľmi intímne, má úroveň a predovšetkým svoje pravidlá.

Aké bolo vekové zloženie účastníkov?
Videla som tu predovšetkým páry vo veku odhadom od 25 do 35 rokov. Mladších, alebo naopak starších ľudí tu bolo skôr poskromne. Možno by niekoho mohlo zaujímať, koľko na swingers bolo ľudí celkom. Nepočítala som to :-) ale tipla by som niečo okolo 40.

Zniesla by si návštevu swingers party s partnerom?
Skôr nie. Celkovo to pre mňa bol príjemný zážitok. Nebola som na nikoho viazaná a ocenila som, že sme s Markom len kamaráti. Neviem totiž, ako by som zniesla pohľad na partnera, ktorý tam súloží s inou ženou.

Čo ťa na swingers prekvapilo najviac?
To prostredie. Čakala som hromadu zvíjajúcich sa tiel, ale realita bola iná. A ešte jeden poznatok: odhalila som v sebe asi zárodok voyeurstva :-)

Čo vstupné a robenie videí?
Za vstup sme ako pár zaplatili niečo okolo 1000 korún. Spomínam si, že ako samotná žena by som mala vstup zadarmo. Zhotovovať akékoľvek videozáznamy alebo fotky tam bolo zakázané.

Čo vás čaká na swingers párty?

Príbeh Zuzky pomerne trefne opisuje, ako to na swingers párty chodí. Veľmi často tento druh zábavy vyhľadávajú páry, ktoré chcú oživiť svoj sexuálny život, ale aj jedinci, ktorí milujú sex a chcú vyskúšať niečo nové. Ak sa radi pozeráte alebo vás naopak vzrušuje, keď sa niekto pozerá na vás, je swingers párty ideálna možnosť, ako tento voyeurský sen naplniť!

Zvyčajne sa na swingers párty najčastejšie prevádzkuje:

  • sex iba v páre – prípad, kedy si pár chce zasúložiť, ale nemieni k sebe priberať nikoho ďalšieho
  • ľahká výmena – prípad, keď sa partneri medzi sebou vymenia a užívajú si maznanie, bozkávanie a orálny sex
  • kompletná výmena – páry si medzi sebou užívajú sex so všetkým

Na swingers párty sme s partnerom boli už trikrát. K výmene sme sa však zatiaľ neodhodlali, resp. to ani neplánujeme. Páči sa nám súložiť medzi ostatnými, pozerať sa na nich ... Je to nová a veľmi príjemná skúsenosť, ktorá nás ešte viac zbližuje.
Dana L.

SEX na OSTRO – na swingers party nie je núdza o kondómy. Nájdete ich doslova na každom rohu. Sex bez ochrany samozrejme zakázaný nie je, ale vzhľadom na možnosť nakaziť sa pohlavnou chorobou predstavuje zábavu skôr pre milovníkov adrenalínu ... Porekadlo dôveruj, ale preveruj, na swingers párty nefunguje. Nikto po vás nemôže chcieť potvrdenie o zdravotnej prehliadke. Ak sa rozhodnete ísť na swingers párty, musíte jednoducho isté riziká prijať.

Slušné správanie je na swingers samozrejmosťou. Môžete kohokoľvek odmietnuť. Máte možnosť v kľude sa rozhliadnuť. Nie je nutné skočiť hneď na prvý pár, ktorý uvidíte.

Erotické pomôcky sa na swingers párty až tak nenosia. Zakázané nie sú, ale je treba rozhodne dbať na hygienu. Je dobré mať po ruke aspoň vlhčené obrúsky a povrch pomôcky pravidelne čistiť.

Nikto vás tu nebude nútiť, aby ste behali nahí. Ženy si zvyčajne berú nejaké pekné erotické prádlo alebo sexy šaty. Každý návštevník swingers párty pri vstupe dostane uterák a osušku.

Pamätajte na riziká. Vidieť partnera pri sexe s niekým iným môže v niekom zanechať traumu až tak veľkú, že z plánovaného oživenia partnerského sexu skončíte u neplánovaného rozchodu. Vidieť partnera na swingers viac vzrušeného než doma v spálni taktiež nemusí byť až tak príjemné. Môže to byť pomerne frustrujúce. Aj u tých, ktorí sa domnievajú, že to ich psychiku nezasiahne, nastanú určité citové následky.

Máte nejakú vlastnú skúsenosť zo swingers párty? Podeľte sa o ňu s nami!

Zdieľať na Facebooku Zdieľať na Twitteri
Zobraziť všetky komentáre (5)