Počkajte!
Vedeli ste, že môžete získať
4 EUR na prvý nákup?
Používaním tohto webu súhlasíte, že využíva cookies pre reklamu.ok

Skutočná tantrická masáž penisu nie je len o sexe. To je nutné si uvedomiť predovšetkým, pretože inak sa z masáže stane obyčajná masturbácia. Masáž penisu vychádza pôvodne z Kámasútry a jej tradícia je naozaj dlhoročná. Na rozdiel od klasickej masturbácie či orálneho sexu nie je jej cieľom orgazmus, teda aspoň nie okamžitý. Veľmi cenný je fakt, že masáž penisu predstavuje nezištné poskytnutie rozkoše a vzrušenie svojmu partnerovi. Rozvíjate fantáziu, učíte sa poznávať telo aj dušu toho druhého. Ako sa vykonáva masáž penisu a čo všetko je dobré dodržať?

Masáž kontra predohra

Pravá tantrická masáž penisu je chápaná ako samostatná technika, po ktorej už nenasleduje milostné spojenie so ženou. Zážitok je sám o sebe natoľko silný, že by dojem z neho akákoľvek ďalšia sexuálna aktivita mohla ľahko pokaziť. Žena by preto nemala počítať s tým, že jej partner jej snahu bezprostredne oplatí. Nič samozrejme nebráni tomu, aby dnes masáž poskytla žena mužovi a zajtra muž žene!

Po masáži by malo nasledovať len uvoľnenie a upokojenie, kdežto predohra funguje čoby prológ k sexu. Techniku klasickej erotickej masáže možno samozrejme využiť ako milostnú predohru.

Tantrická masáž penisu sa zvyčajne plánuje dopredu, kdežto milostná predohra má často spontánny charakter.

Liečebné účinky masáže penisu:

 • zbavuje muža stresu a napätia
 • pravidelným prekrvením sa zlepšuje zdravotný stav penisu
 • striedaním fázy vzrušenia a relaxácie muž trénuje svoju výdrž
 • naučíte sa prežívať hlbšie podnety zo stimulácie

Ako sa pripraviť na masáž penisu?

Masáž penisu nie je záležitosťou na 5 minút. Vyžaduje určitú prípravu, čas a pokoj. Ako sa na ňu správne pripraviť?

Masáž penisu vyžaduje príjemné, intímne a kľudné prostredie.

 • zaistite si príjemný priestor, v ktorom vás nebude nikto rušiť po dobu aspoň 1-2 hodín
 • zapracujte na atmosfére, vytvorte v miestnosti prítmie, zapáľte sviečky, použiť môžete aj éterické oleje a najrôznejšie dekorácie
 • masáž penisu sa najlepšie vykonáva na nahom tele, ale môžete si samozrejme obliecť nejaké erotické prádlo
 • buďte bdelí a neotupujte svoju myseľ alkoholom
 • nejedzte pred masážou penisu žiadne ťažké jedlá
 • pred masážou sa obaja vykúpte či osprchujte
 • majte po ruke dostatok oleja - vhodný je masážny olej, emulzie na báze vody, ale aj klasický detský olejček (kvôli nežiaducemu podráždeniu slizníc je ideálne používať prírodné oleje bez prímesí)
 • ostrihajte si nechty, odstráňte stvrdnutú kožu
 • pred začatím masáže si môžete vzájomne oznámiť svoje priania a predstavy, ako by všetko malo prebiehať

Zásady pre masáž penisu:

 • muž by nemal mať žiadnu úlohu, ale ani cieľ, bude len prijímať dotyky
 • žena by mala po dobu masáže venovať plnú pozornosť iba partnerovi
 • žena neprijíma počas masáže penisu žiadne dotyky a nemala by sa snažiť využiť túto chvíľu k svojmu vlastnému uspokojeniu
 • žena by mala po celý čas masáže s partnerom udržiavať očný kontakt
 • žena by mala byť v pohodlí, aby z masáže nebola vyčerpaná

Ako prebieha masáž penisu?

 1. Zaujmite správnu polohu
  Masírovaný sa musí cítiť čo najlepšie, pohodlne a uvoľnene. Ideálne je, keď žena sedí na pevnom vankúšiku a má doširoka roztiahnuté nohy. Muž leží pred ňou na chrbte, hlavu podopiera vankúšikom a nohy má preložené cez nohy partnerky. Penis je tak priamo pred ženou, dostupný pre masáž.
 2. Úvod k masáži penisu
  Obaja sa uvoľnite, ukľudnite dych, zjednoťte svoju pozornosť. Žena by si mala zahriať ruky a začať dotyky na kolenách muža. Počiatočná fáza masáže penisu by mala mať charakter zvykania si na dotyky.
 3. Uvoľnite napätie
  Pre masáž penisu je zásadné navodenie dôvery, uvoľnenie psychického i fyzického napätia. Preto spočiatku mužovi hladkajte nohy, vnútornú i vonkajšiu stranu stehien, potom semenníky, triesla, bruško a nakoniec penis.
 4. Pristúpte k samotnej masáži penisu
  Ak pocítite, že je muž na masáž penisu pripravený, položte zľahka ruky na penis a takto chvíľu zostaňte. Potom chyťte koreň a jemne ho stlačte, prechádzajte jemne hore a dole. Pohyb by mal byť plynulý, aby mužovi doprial kľudné a pozvoľné dosiahnutie erekcie. Stiahnutím predkožky docielite vyššej citlivosti. Pozor, aby stiahnutie predkožky pre muža nebolo bolestivé (niektorí muži s týmto majú problém). Palec a ukazovák spojte pri koreni penisu. Koža predkožky je napätá a vy môžete začať s masážou. Na žaludi nájdete približne rovnaký počet nervových zakončení, ako na ženskom klitorise. Ak budete chcieť masáž zintenzívniť, zamerajte sa práve na žaluď. Ďalším zdrojom slasti u muža je uzdička (prúžok kože, spájajúcej hlavu a koreň žaluď). Reaguje na trenie aj hladenie a je mimoriadne citlivá.
  Pri masáži môžete penis hladkať, zľahka ho stláčať, vibrovať prstami a jemne ho masírovať.
  Počas masáže sa zvyčajne stáva, že muž nadobúda a zase stráca erekciu. Jedná sa o úplne normálnu reakciu. V podstate by sa mal muž počas masáže penisu uvoľniť natoľko, že nepozná, kedy je jeho penis v erekcii a kedy nie. Masáž penisu je skrátka dosť rozdielna od klasickej stimulácie počas predohry.
 5. Techniky masáže penisu
  Bežná tantrická masáž penisu sa skladá približne z 20 techník trenia, hladenia, ťahov a tlakov. Inšpirovať sa môžete videom
  Spojte palec a ukazovák okolo koreňa penisu. Stiahnite predkožku a druhou rukou jemne zovrite semenníky. Počas napnutia kožičky penisu využite aj iné časti tela, nielen ruky. Trite sa o penis prsiami, bruškom či tvárou.
  Chobotnica: Položte roztvorenú dlaň na žaluď a prsty spustite dolu okolo penisu. Vaša ruka by mala pripomínať chobotnicu s chápadlami alebo roztvorený padák. Rukou následne pohybujte hore a dole. Dlaň sa dotýka žaluďa a prsty masírujú úd.
  Špirála: Pohybujte prstami v špirálach, krúťte rukami do strán a nebojte sa využiť jemného zovretia alebo intenzívnejšieho tlaku.
  Ping pong: Napnite dlane a penis si vložte medzi ne. Potom si úd odovzdávajte z jednej dlane do druhej. Pre mužov je to príjemné a zároveň táto technika prekrvuje penis
  OK: Palec a ukazovák spojte v geste OK a potom vytvoreným otvorom schádzajte po jeho penise hore a dole. Môžete meniť tempo či smer - zdola nahor.
  Stláčaná: Prsty obopínajú penis a striedavo ho stláčajú a uvoľňujú. Ruku spočiatku nechajte na jednom mieste a potom kĺzajte po celej jeho dĺžke, otáčajte zápästím.
  Nechtíky: Využite nechty k prechádzaniu jeho semenníkov. Nie špičkami, ale plochami nechtov, ktoré sú príjemne hladké a klzké. Prežitok je iný ako pri dotykoch bruškami prstov.
  Žmýkačka: Jednou rukou penis uchopte na špičke, druhou pri koreni a potom s nimi krúživo pohybujte tak, ako by ste chcela vyžmýkať bielizeň. Táto technika samozrejme vyžaduje nežnosť!
 6. Vyvrcholenie Masáž penisu by mala trvať aspoň hodinu (niekedy sa môže pretiahnuť až na tri hodiny). Pre ženu, ktorá svojho partnera dobre pozná, by nemal byť žiadny problém orientovať sa v jeho vzrušení a zážitkoch. Ako už bolo povedané, samotné vyvrcholenie nie je cieľom masáže penisu, avšak môže k nemu dôjsť.
 7. Skľudnenie Vo fáze upokojenia by muž mal aspoň 10 minút odpočívať. Žena ho medzitým utiera obrúskami a venuje mu záverečnú starostlivosť.

Masáže mám všeobecne rada a pod pojmom "masáž penisu" som si predstavila len klasické honenie s orgazmom na konci. Postupne som ale prišla na to, že to je oveľa viac a veľa som o tom zisťovala. Rozhodla som sa to vyskúšať s priateľom a výsledok bol super. Síce je stále čo zdokonaľovať, ale ako skúsenosť a oživenie sexu perfektné! Len spočiatku bol problém s tým, že priateľ to bral ako klasickú predohru a ja som ho teda musela trošičku krotiť.
Petra

Podľa mňa je tantra a pravá masáž penisu len pre tých, ktorí na tieto veci majú povahu. Väčšine ľudí chýba trpezlivosť, ktorú si tento druh masáže vyžaduje. Nezameniť predohru s masážou ako takou, to chce cit. A ak to necítite, je to prirodzené. Nie každý musí ísť práve touto cestou.
Michal

Vyskúšali ste niekedy s partnerom pravú masáž penisu? Aký z nej máte pocit? Alebo sa na podobnú akciu ešte len chystáte?

Zdieľať na Facebooku Zdieľať na Twitteri
Zobraziť všetky komentáre (5)