Počkajte!
Vedeli ste, že môžete získať
4 EUR na prvý nákup?
Používaním tohto webu súhlasíte, že využíva cookies pre reklamu.ok

FAQ

Doprava & Reklamácia

Aké sú možnosti dopravy?

Zásielku doručíme službou PPL do 24 hodín od prijatia Vašej objednávky. Pokiaľ tovar objednáte do 14. hodiny, balíček odošleme ešte v ten istý deň. Cena dopravy je 1,96 EUR, resp. 3,36 EUR pri doručení na dobierku. Objednávky nad 40 EUR zasielame zadarmo.


Spôsoby doručenia


Kuriérna služba PPL
nad 100 EUR ZADARMO
pod 100 EUR 5 EUR

Aké sú možnosti platieb?

Platiť môžete bezplatne kartou alebo prevodom na účet, alebo si nechať poslať tovar na dobierku za poplatok 1,40 EUR.


Možnosti platieb


Prevodom na účet

ZADARMO

Platba kartou

ZADARMO

PayPal

ZADARMO

Na dobierku

+1,50 EUR

Aké sú pravidlá pre reklamáciu?

Za našimi hračkami si stojíme a máme ich radi - a veríme, že vy budete tiež. Ak s naším tovarom predsa len nebudete spokojná, môžete ho bezplatne vrátiť bez udania dôvodu - a to do 30 dní od zakúpenia. Výrobok musí byť nepoužitý a v pôvodnom balení. Pre zásielku si príde náš kuriér, alebo ju môžete zaslať na adresu:


Loveo s. r. o.
Slatiňanská 23
Nasavrky 538 25


V prípade poruchy môžete výrobok kedykoľvek reklamovať. V oboch prípadoch nám prosím dajte vedieť na emailovú adresu info@loveo.sk alebo na telefóne +421 233 889 380.

Ako dlho proces reklamácie trvá?

Akonáhle obdržíme a uznáme Vašu reklamáciu, peniaze vyplácame behom 1-2 pracovných dní. Vrátená suma zodpovedá výške pôvodného nákupu. Nepreplácame poplatky za expresné doručenie.

Ako bude balíček doručený?

Balíčky balíme do obyčajného hnedého papiera. Vonkajší obal je úplne diskrétny a balenie z tvrdého materiálu zaistí, aby nebolo možné určiť obsah. Zo spiatočnej adresy nie je možné poznať odosielateľa ani obsah balíčka.

Posielate do celého sveta?

V tejto chvíli doručujeme do niekoľkých krajín pevninskej Európy, viac informácií nájdete v tabuľke (nezahŕňa Faerské ostrovy, Grónsko, Mellilu, Ceutu, Kanárske ostrovy, San Maríno, Livigno, Campione d'Italia, Andorru a Vatikán). Vyhradzujeme si právo neposielať objednávky, pokiaľ máme dôvodné podozrenie, že uvedená adresa nie je bezpečná, napríklad na spoločnú adresu, P.O. box či depo. V takomto prípade Vás budeme čo najskôr kontaktovať.

Nakupovanie

Kedy mi strhnete peniaze z mojej kreditnej karty?

Pri spracovaní Vašej objednávky, v okamihu, kedy začneme pripravovať zásielku k odoslaniu. Pokiaľ nastane akákoľvek komplikácia, čo najskôr sa s Vami spojíme a všetko napravíme - nemajte obavy.

Sú pri nakupovaní informácie o mojej platobnej karte v bezpečí?

Informácie o karte a osobné údaje sú pred odoslaním cez internet šifrované technológiou Secure Sockets Layer (SSL). To znamená, že všetky vložené údaje sú úplne dôverné. Naviac v okamihu, kedy od banky obdržíme autorizáciu, zašifrované informácie odovzdáme a neuchovávame ich v našom systéme.

Čo všetko je zahrnuté v dobe spracovania objednávky?

Doba spracovania objednávky sa počíta od okamihu objednania tovaru a započítava sa do nej čas nutný pre doručenie platby, odovzdanie objednávky do expedície a príprava k odoslaniu. V prípade tovaru na sklade to býva jeden pracovný deň, pokiaľ nie je v popise tovaru uvedené inak.

Naše produkty

Môžem Vaše vibrátory predávať na svojom eshope?

Áno, samozrejme ponúkame možnosť veľkoobchodnej spolupráce. Pre bližšie info nás kontaktujte prosím na email info@loveo.sk. Radi Vám pripravíme ponuku na mieru.

Sú výrobky bezpečné?

Predávané výrobky sú len na zamýšľané použitie, nenesieme zodpovednosť za žiadnu ujmu spôsobenú predávanými výrobkami.

Prečo by som si mala priplácať za luxusné hračky?

Prémiové či luxusné hračky sú lepšie vyrobené, z kvalitnejších materiálov, majú väčšiu životnosť a prinášajú lepšie výsledky. Sú vhodnou investíciou do Vášho sexuálneho života a vzhľadom k dlhej životnosti poskytujú skvelý pomer cena / výkon.

Ako by som sa mala o svoj vibrátor starať?

Z hygienickych dôvodov odporúčame umyť vibrátor po každom použití. Opláchnite ho v teplej vode s mydlom a potom usušte nežmolkujúcou látkou. Nepoužívajte chemické čističe či hrubé materiály.

Mala by som používať lubrikant?

Rozhodne áno! Či už sa chystáte na chvíľku o samote, alebo s partnerom, lubrikant Vám pomôže dostať z vibrátora maximum rozkoše a pohodlia. Dbajte na používanie lubrikantu na vodnej báze a vibrátor po použití vždy starostlivo umyjte.

Všetky hračky Loveo sú vyrobené z najkvalitnejšieho a najbezpečnejšieho dostupného silikónu. Nehľadiac na kvalitu, všetky silikónové výrobky poškodzuje dlhodobé užívanie v kombinácii s lubrikantom na silikónovej báze.