Počkajte!
Vedeli ste, že môžete získať
4 EUR na prvý nákup?
Používaním tohto webu súhlasíte, že využíva cookies pre reklamu.ok

Vykročte v ústrety netušenej rozkoše

Skutočný vrchol blaha je vyššie než si myslíte. A predsa na dosah.

Rozkoše nie je nikdy dosť ... ale vždy jej môže byť viac

Naše hračky majú jediný účel: vyburcovať vašu zmyselnosť a ukázať, že skutočný vrchol blaha je ďaleko vyššie, než si myslíte. Spolu s hladivým povrchom vám k netušeným výšinám pomôže nielen každý hrbolček a záhyb, ale aj senzory, ktoré bezprostredne reagujú na vaše telo a intenzitu zážitku tým ešte znásobujú.

Výsledkom vzájomnej súhry všetkých dômyselných detailov sú vibrátory, ktoré predbehnú svojimi účinkami kadejaké afrodiziakum. Ceny však držíme pri zemi, pretože chceme, aby si omračujúcu slasť mohla dopriať každá žena.

Loveo
Loveo

Čím pútame pozornosť

Naše vibrátory síce prekonajú kdejaké afrodiziakum, pri samotnom nákupe ale nie je dôvod vzrušovať sa - potrpíme si na prvotriedny servis a všetko riešime bez zbytočných odkladov.

1

Výnimočné vibrátory

Využívame najmodernejšie technológie ako sú tlakové a hlasové senzory, aby sme vám maximálne uľahčili a spríjemnili cestu na vrchol.

2

Česká značka

Sme tu doma. Tovar odosielame z tuzemských skladov, aby bol u Vás čo najskôr. A s akýmkoľvek problémom Vám ochotne pomôže naša pohotová podpora.

3

Vzrušujúce čítanie

Svet erotiky sa rýchlo vyvíja. V našom magazíne preto pravidelne upozorňujeme na nové trendy a snažíme sa Vás inšpirovať k skúmaniu zmyselnosti.

4

Nadštandardný servis

Svoje zákazníčky si hýčkame. Tovar Vám zadarmo dopravíme až domov, do 30 dní ho môžete bezplatne vrátiť a oprávnenú reklamáciu vybavíme bez vykrucovania.

Venušine guličky Ines majú v prvom rade praktické výsledky. Pravidelné používanie vedie k posilneniu vaginálnych svalov a svalov panvového dna, k lepšiemu zotaveniu po pôrode a k prevencii inkontinencie.

Loveo Ayla je svetová novinka, ktorá dokáže pomocou špeciálnych senzorov reagovať na intenzitu ľudského tepla a podľa toho aktivuje intenzitu vibrácií.

Posilujte! Nielen Vaše brucho, ale aj panvové dno potrebuje cvičenie. Zaobstarajte si venušine guličky Loveo.

Chytrý vibrátor Loveo Ione automaticky reaguje na ženské telo a priebežne mu prispôsobuje intenzitu vibrácií.